NAPSALI O NÁS

Titulek: Knihovna s LED osvetlenim Vložil: China Liangtse Wellness Datum: 11.06.2018

Jsme velice spokojeni s panem Klemešem! Knihovna je velice pěkná a dobrá práce! Doporučuji! Je velice pečlivý a pomáhal při návrhu, vše vyšlo tak, jak jsme si představovali. :)

Titulek: Koupelnová skříňka Vložil: Lenka Datum: 16.05.2018

Na pana Klemeše jsem dostala doporučení a tak jsem neváhala a kontaktovala jeho firmu. Mého požadavku se ujal sám pan Klemeš a za celou dobu od zaměření, zakreslení až po realizaci, byla radost s ním spolupracovat. Určitě nezůstane jen u této skříňky. Velký dík za výborně odvedenou práci a vřele doporučuji všem.

Titulek: Nábytek na míru Vložil: Renata Dvořáková panu Klemešovi Datum: 23.01.2018

Vážený pane Klemeši

Skutečně výjimečně jsem ve svém více než padesátiletém životě potkala řemeslníka Vašich kvalit. Vy jste pro naši rodinu nejenom skvělý truhlář, ale i konstruktér a umělec. Přemýšlíte o věcech nejen z praktické, ale i z umělecké roviny, tedy propojujete účelnost a tvar ve vždy specifickém prostoru. Takže nejde jen o zaměření, návrh, materiál, provedení v dohodnutém termínu, ale i to, jak výrobek působí v daném prostoru. Navíc jste slušný, příjemný, zodpovědný a spolehlivý. Děkujeme Vám!
Chci Vám moc poděkovat za úžasnou práci, kterou jste u nás odvedl:
1) v novém bytě mé téměř devadesátileté matky jste vyrobili dokonalý, velmi stabilní nábytek: knihovny, rohový stolek mezi sedačkami, stolek na květiny, konferenční stolek, poličky pro obývací pokoj a unikátní ostrůvek pro kuchyň;
2) v našem novém domě se Vám podařilo vymyslet a realizovat účelný systém polic pro kancelář v hodně atypickém a komplikovaném, zkoseném podkrovním prostoru;
3) vymysleli a vyrobili jste i uživatelsky dokonalý prostor pro spíž se začleněním lednice a mrazáku;
3) skvělý je od Vás navržený i Vámi vybudovaný i náš nový botník;
4) plánujeme s Vámi letos vyrobit ještě atypickou podkrovní vestavěnou skříň s ratanovými posuvnými dveřmi. 

Už se těším Renata Dvořáková 

Titulek: vestavěná skříň, poličky do šatny a koupelny Vložil: Jana Dvořáková Datum: 23.10.2017

I mně byl pan Klemeš doporučen a stejně jako ostatní jeho zákazníci i já se přiřazuji mezi zákazníky velmi spokojené. Na základě mého telefonického kontaktu se následující den dostavil, abychom na místě upřesnili mé požadavky na zhotovení vestavěné skříně, poliček do šatny a koupelny. Ještě tentýž den mi zaslal předběžnou kalkulaci a po zaplacení zálohy mi postupně během tří týdnů veškerý nábytek instaloval, včetně dalšího mého požadavku, a to instalace celoplošného zrcadla na stávající skříň. Poradil si i s "výzvou" v podobě napevno umístěné sady vypínačů v místě plánované vestavěné skříně.
Výsledkem je precizní a zdařile provedené zlepšení interiéru, který mi zbytek rodiny tiše závidí. V plánu mám v příštím roce ještě provedení vestavěné skříně v ložnici a s panem Klemešem pro tuto práci rozhodně počítám.
Za sebe tedy mohu jen doporučit.

Titulek: Šatna, vestavěná skříň a PC stůl Vložil: Zdeněk Uher Datum: 26.06.2017

Spolupráce s panem Klemešem začala zasláním poptávky. Ještě v ten samý den se nám ozval a naplánovali jsme si schůzku bez zbytečných odkladů. Druhý den se u nás zastavil, provedl zaměření, vybrali jsme barvu dřeva a domluvili jsme si postup (jelikož jsme rekonstrukovali celý byt, bylo potřeba občas počkat, až budou hotové jiné práce před montáží samotného nábytku). Zároveň měl i dobré připomínky k nám navrhovnému řešení, takže jsme měli i zpětnou vazbu.
Jako první nám byla nainstalována skříň do předsíně. Instalace byla provedena za pár hodin. Pan Klemeš musel hodně řezat, jelikož stěny ve starém domě jsou celkem křivé. Výsledná práce ale stojí za to a skříň funguje bez problémů. Bylo provedeno přesně tak, jak jsme se domluvili (rozměry, rozmístění háčků, velkost úložných prostor).
Druhým nábytkem, který jsme objednali byl PC stůl pro dvě osoby. Panu Klemešovi jsme zaslali naší představu a domluvili jsme si detaily. Po potvrzení trvalo přibližně týden a došlo k přivezení stolu a montáži. Stůl je uplně super, dost místa pro dvě osoby, otvory na kabely a ještě kabel management systém. Masivní deska s pěti nohami opravdu dominuje pokoji.
Jelikož jsem neměl na koho se obrátil, požádal jsem pana Klemeše, zda by mi mohl pomoci přidělat knihovnu na obývací stěnu (pro přidělání jsou nutné minimálně 2 osoby). Pan Klemeš souhlasi a věnoval na přidělání knihovny přibližně 2 hodiny své práce, za což mu děkuji. Knihovna drží a vypadá velice dobře. To značí o jeho vstřícnotsti.
Jako poslední nábytek, který měl pan Klemeš dodat byla šatna. Zde se dodání zdrželo, jelikož jsme čekali, až jiná firma dodělá obložky a interiérové dveře v celé bytě. Jekmile byly dveře hotové, zavolal jsem panu Klemešovi a domluvili jsme si instalaci na následující týden. Jelikož jsme se ale nemohli uvolnit z práce, nechali jsme ráno panu Klemešovi klíče. Ten provedl montáž bez naší pomoci, postaral se ještě navíc o pejska, co máme doma a po dokončení práce hodil klíče do schránky a bylo hotovo.

Za nás nemůžeme nic vytknout. Naopak, již nyní jsme domluveni, že si necháme udělat ještě noční stolky, knihovnu a komodu do ložnice.

Moc za montáž a dodání děkujeme.

Titulek: Botník na míru Vložil: Linda P. Datum: 11.05.2017

Pana Klemeše mohu vřele doporučit. Botník na míru vyrobil přesně podle mých představ, navíc velice rychle a montáž taktéž zvládnul během hodiny. Navíc měl nápady, díky nimž je můj botník ještě dokonalejší.
Výborná komunikace, profesionální přístup a příznivá cena. Ještě jednou děkuji!

Titulek: Vestavěné skříně - Praha Roztyly Vložil: Josef V. Datum: 08.05.2017

Dobrý den,

od pana Klemeše jsem si nechal v rozmezí několika let zhotovit již tři vestavěné skříně. A s každou z nich jsem velmi spokojen.

Je radost sledovat pana Klemeše při montáži. Je to opravdu profík.

Kromě perfektně odvedené práce a dobré ceny oceňuji také spolehlivost a výbornou komunikaci. Co se domluví, to platí.


Josef V.Titulek: Výroba a montáž recepčního pultu Vložil: Karine Datum: 25.02.2017

Neskutečně rychlá a kvalitně provedena práce! Profesionální přístup a za rozumné peníze. Recepční pult je luxusní! Jsem moc spokojena a mohu všem doporučit!

Titulek: nábytek do ložnice a komory Vložil: Dagmar Večeřová Datum: 27.10.2016

Už podruhé jsem se obrátila na pana Klemeše a opět jsem nesmírně spokojená. Jeho práce a jednání je opravdu na profesionální úrovni.

Všem tuto firmu doporučuji!Titulek: Vestavěné skříně na míru Vložil: Katýl J. Datum: 12.07.2016

Velké poděkování patří firmě pana Klemeše , nabytek-klemes.cz za profesionálně a rychle vyhotovenou zakázku dvou vestavěných skříní na míru.
Práce byla čistá, velmi přesná a hlavně rychlá. Jsme opravdu moc spokojeni. Budeme doporučovat.....

S pozdravem Katýl J.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek